آتش سوزی گسترده در انبار کالا

0
34


سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از وقوع آتش‌سوزی گسترده در یک انبار کالا واقع در اتوبان فتح خبر داد.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ٢٣:٣١ سه‌شنبه‌شب (۲۴ تیر) یک مورد حادثه وقوع حریق گسترده در یک انبار کالا واقع در محدوده بزرگراه فتح، خیابان فتح هفدهم به سامانه ١٢۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه بلافاصله در پی آن چهار ایستگاه آتش‌نشانی به محل اعزام شد، ادامه داد: تانکر های آب و نردبان هیدرولیکی نیز به محل اعزام شدند. آتش‌نشانان در مدت‌زمان کمتر از پنج دقیقه به محل رسیده، مشاهده کردند که یک سوله در یک مجتمع کارگاهی دچار حریق شده است. در این مجتمع چندین کارگاه و سوله با فاصله بسیار کمی از یکدیگر وجود داشت.

وی ادامه داد: بیش از ۶٠٠ متر دچار حریق شده و لوازم اداری بسیار زیادی که در این محل نگهداری می‌شده دچار حریق شده است. زمانی که نیروها به محل رسیدند آتش از تمام سقف و پنجره‌ها به بیرون زبانه می‌کشید و در آستانه سرایت به سایر سوله‌ها بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تصریح کرد: آتش‌نشانان به سرعت عملیات را آغاز کرده، موفق شدند حریق را تحت کنترل خود دربیاورند. البته با توجه به شعله‌های سرکش این حریق و تخریب بخشی از سقف این سوله، حریق در حال گسترش به اطراف بود که از آن جلوگیری شد. خوشبختانه این حریق مصدومی نداشته است. در حال حاضر نیروها در حال لکه‌گیری و ایمن‌سازی محل هستند.

 منبع خبر : خبرگزاری ایلنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید