آتش سوزی گسترده در دامداری جنوب تهران

0
14


آتش نشانان ۵ ایستگاه آتش نشانی تهران در عملیات شب گذشته در یک دامداری توانستند جان چندین راس دام را از میان آتش و دود نجات دهند.

صراط:

جعفر شکرانه مهربانی رئیس ایستگاه ۸۶ آتش نشانی در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: شب گذشته کارگران یک دامداری به آدرس جاده ورامین روستای ده خیر با مشاهده آتش سوزی در داخل دامداری با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته و از این آتش سوزی خبر دادند که ستاد فرماندهی این سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های ۸۶، ۹، ۴۷، ۷۹ و ۹۰ و خودرو تانکر حامل آب ۳۰ هزار لیتری را عازم محل حادثه کرد.

وی گفت: در یک دامداری به وسعت ۵ هکتار، هزار تن علوفه دامی در بسته بندی های پرس شده در نزدیکی محل نگهداری دام ها و همچنین مخازن نگهداری گاز ۱۱ کیلویی به علت نامعلومی طعمه آتش‌سوزی شده بود که شعله های آتش به سرعت در حال سرایت به محل نگهداری دام ها و همچنین مخازن گاز بود.

این فرمانده آتش نشانی ادامه داد: نیروهای عملیاتی در ابتدا پس از قطع جریان برق مجهز شدن به دستگاه تنفسی با استفاده از چندین رشته لوله آبدهی اقدام به جلوگیری از سرایت شعله‌های آتش به محل نگهداری دام ها و مخازن گاز کرده و توانستند جان چندین راس دام را در این آتش سوزی نجات دهند.

مهربانی خاطرنشان کرد: آتش‌ نشانان توانستند پس از گذشت ۲ ساعت عملیات بی وقفه در ساعات پایانی شب شعله های آتش را به طور کامل مهار کرده و عملیات خود را خاتمه دهند.منبع خبر : صراط نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید