ادغام ادارات آبفا شهری و روستایی در شهرستان رامشیر

0
15


با ادغام ادارات آبفا روستایی و شهری، مدیران این ادارات در رامشیر تودیع و معارفه شد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان رامشیر، آیین تودیع و معارفه مسئول جدید آب و فاضلاب شهرستان امروز سه‌شنبه ۱۰‌تیرماه به ریاست سید مجید حسینی نژاد فرماندار شهرستان و با حضور محمدی معاون فنی و توسعه آبفار خوزستان، جلیل ظهیری معاون فرماندار، بویه مجری طرح اصلاح شبکه رامشیر، ساداتی مشاور مدیرعامل، و دیگر مدیران ادارات در دفتر فرماندار شهرستان برگزار شد.

حسینی نژاد فرماندار شهرستان رامشیر ضمن خوش آمدگویی  و قدردانی از زحمات اسکندری مدیر آب روستایی در حل مشکلات آب روستاهای شهرستان، اظهار داشت: مشکلات مالی در اداره  آب به‌شدت آزار دهنده است و موجب عقب افتادن حقوق پرسنل حل شود.

فرماندار رامشیر همچنین با تأکید بر میدانی بودن مسئول جدید نیز، افزود: رمز موفقیت در اداره‌ای خدماتی مانند آبفا، پاسخگویی به مشترکین و ارتباط با مردم است. ضمن ارزیابی عملکرد مدیریت جدید، انتظار داریم مسئول جدید از این فرصت ارزشمند برای خدمت بهره برده و موفق باشد.

در پایان جلسه، با توجه به یکپارچگی شرکت‌های آبفا روستایی و شهری و با توجه به اهمیت تأمین آب شرب با شاخص کمی و کیفی مطلوب در سطح شهر و روستاهای شهرستان رامشیر، حسن حسنی رئیس فعلی اداره آبفا شهری رامشیر به‌عنوان سرپرست اداره جدید آب و فاضلاب شهرستان منصوب و از زحمات ستار اسکندری رئیس سابق آبفار تقدیر به عمل آمد.

 منبع خبر : خبرگزاری ایلنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید