انهدام باند شرارت و ناامنی در بابلسر

0
15


فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از کشف ۲ کیلوگرم شیشه و دستگیری ۶ شرور سابقه داری که اقدام به قدرت نمایی و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان می‌کردند خبر داد.

صراط:

حسین اسدی گفت: در پی گزارشات مردمی مبنی بر قدرت نمایی و ایجاد مزاحمت برای شهروندان توسط تعدادی اراذل و اوباش، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری پلیس وی افزود: پس از اقدامات اطلاعاتی متهمان که با تشکیل باندی ۶ نفره ضمن حمل و جابجایی مواد مخدر، با قدرت نمایی و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان ایجاد مزاحمت می‌کردند، شناسایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر تصریح کرد: پس از هماهنگی‌های قضائی، ماموران با تشکیل تیم‌های عملیاتی این افراد را در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

اسدی از کشف ۲ کیلوگرم مواد مخدر شیشه از یکی از این متهمان که آن را از مرزهای شرقی کشور به این شهرستان حمل می‌کرد در ادامه این عملیات نیز خبر داد و اظهار کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان چند قبضه سلاح شکاری غیرمجاز، انواع سلاح سرد و تعدادی فشنگ کشف شد.

وی با اشاره به معرفی متهمان به مرجع قضائی، با تاکید بر برخورد قاطعانه پلیس با هرگونه بی‌نظمی و ناامنی در سطح جامعه، گفت: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و پلیس با هرگونه قدرت نمایی و عرض اندام توسط اراذل و اوباش و افرادی که بخواهند امنیت مردم را زیر سوال ببرند قاطعانه برخورد خواهد کرد.منبع خبر : صراط نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید