بی تابی ستاره یوونتوس برای حضور در بارسا

0
49

پیانیچ : قدرت گرفتن اینتر باعث شده تا ما همیشه تمرکز خود را حفظ کنیم

ستاره بوسنیایی جدید باشگاه بارسلونا پیوستن به این باشگاه را رویایی خواند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

میرالم پیانیچ ستاره بوسنیایی روز گذشته با قراردادی ۴ ساله به ارزش ۶۰ + ۵ میلیون یورو از یوونتوس به بارسلونا پیوست. رقم فسخ او نیز ۴۰۰ میلیون یورو است و با پایان کار یوونتوس در فصل جاری، رسما راهی بارسا خواهد شد. به جای او آرتور ملو از بارسا به یوونتوس پیوست.

پیانیچ سال ۲۰۰۷ در متز فرانسه بود که فوتبال در سطح اول اروپا را شروع کرد و سپس پیراهن لیون را به تن کرد. او از سال ۲۰۱۱ راهی رم شد و در ۴ سال گذشته نیز برای یوونتوس بازی می کرد.

رقم فسخ پیانیچ نیز 400 میلیون یورو است و با پایان کار یوونتوس در فصل جاری، رسما راهی بارسا خواهد شد. به جای او آرتور ملو از بارسا به یوونتوس پیوست.

پیانیچ در اولین مصاحبه خود پس از پیوستن به بارسا به وبسایت فدراسیون فوتبال بوسنی گفت:

« بسیار خوشحالم و به خودم افتخار می کنم. بارسا یکی از بهترین باشگاه های دنیاست و حد نهایت برای هر فوتبالیستی. این رویایی بود که به حقیقت پیوست. خیلی خوشحالم نه فقط برای خودم که برای خانواده و نیز مردم کشورم بوسنی هرزگووین. هرگز فراموش نمی کنم که از کجا آمده ام.»

پیانیچ ادامه داد:

« موفقیت به سادگی به دست نمی آید و نتیجه کار، تلاش و فداکاری زیاد است. این هم یک آزمون و چالشی جدید برای من است و می خواهم از آن موفق خارج شوم. بی تاب بازی برای بارسا در نوکمپ هستم و برای آن لحظه شماری می کنم.»

منبع خبر : پارس فوتبال

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید