تصمیم قاطعانه زنیت؛ آزمون سکونشین می‌شود/ دربی لندن؛ شاگردان لمپارد به دنبال کسب سهیمه لیگ قهرمانان

0
21

تصمیم قاطعانه زنیت؛ آزمون سکونشین می‌شود/ دربی لندن؛ شاگردان لمپارد به دنبال کسب سهیمه لیگ قهرمانان

باشگاه زنیت در طی بیانیه دوم خود اعلام کرد آزمون به خاطر نقض دوباره قوانین جریمه خواهد شد.

به گزارش ایلنا، در هفته سی و دوم مسابقات لیگ جزیره از ساعت ۲۱:۳۰ آرسنال در ورزشگاه امارات پذیرای نوریچ خواهد بود و بورنموث نیز در خانه به مصاف نیوکاسل می‌رود و اورتون نیز مقابل لسترسیتی صف آرایی می‌کند.

در حساس ترین بازی امشب نیز در دربی لندن وستهام در خانه خود از ساعت ۲۳:۴۵ دقیقه به مصاف لمپارد و شاگردانش در چلسی می‌رود. چلسی اکنون با ۵۴ امتیاز در رتبه چهارم لیگ جزیره قرار دارد و به دنبال کسب سهیمه لیگ قهرمانان اروپا در فصل بعد خواهد بود.

در هفته سی و سوم لالیگا نیز از ساعت ۲۲ دیپورتیو آلاوز در خانه به مصاف گرانادا می‌رود و والنسیا نیز در مستایا پذیرای اتلتیک بیلبائو خواهد بود.

از هفته بیست و نهم سری آ ایتالیا نیز از ساعت ۲۲ بولونیا در خانه خود مقابل کالیاری صف آرایی می‌کند و در حساس ترین بازی امشب نیز برشا در خانه خود پذیرای اینترمیلان خواهد بود که تحت هدایت کونته با ۶۱ امتیاز در رتبه سوم جدول قرار دارد.

از هفته بیست و پنجم لیگ روسیه از ساعت ۱۹ زنیت سن پترزبورگ در حالی مقابل تامبوف قرار می‌گیرد که به نظر میرسد سردار آزمون به دلیل زیر پا گذاشتن قوانین و پروتکل‌های بهداشتی با دستور مستقیم مدیران باشگاه امشب صدرنشین لیگ روسیه را همراهی نکند.

از هفته پنجم لیگ نروژ نیز میوندالن که سوشا مکانی را در چهار بازی گذشته در درون قفس توری خود قرار داده بود از ساعت ۲۰:۳۰ به مصاف السوند اف کی خواهد رفت.

منبع خبر : خبرگزاری ایلنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید