تفاهم‌نامه همکاری کمیته ملی پارالمپیک با ۱۰ فدراسیون

0
18


تفاهم‌نامه همکاری کمیته ملی پارالمپیک با ۱۰ فدراسیون

کمیته ملی پارالمپیک با فدارسیون‌هایی که رشته‌های پارالمپیکی را تحت پوشش خود قرار داده‌اند، تفاهم‌نامه همکاری منعقد کرد.

تفاهم‌نامه همکاری کمیته ملی پارالمپیک با 10 فدراسیون

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، این کمیته با ۱۰ فدارسیون که رشته‌های پارالمپیکی را تحت پوشش خود قرار داده‌اند، تفاهم‌نامه همکاری منعقد کرد.

به همین منظور نشست‌هایی جداگانه با روسا و خزانه‌داران  فدراسیون‌های ورزش های جانبازان و معلولین، نابینایان و کم بینایان، تنیس روی میز، تکواندو، تنیس، قایقرانی، سوارکاری، تیراندازی با کمان، بدمینتون و دوچرخه‌سواری برگزار شد و از سوی کمیته ملی پارالمپیک نیز رئیس، دبیر اجرایی، معاون فنی، ذیحساب و مدیر طرح و برنامه نیز حضور داشتند.

کمیته ملی پارالمپیک پیش از این سرفصل‌هایی را حوزه آموزش، استعدادیابی، قهرمانی، همگانی و… به فدراسیون‌های ذیربط ارسال کرده و براساس آن سرفصل‌ها، فدراسیون‌های یاد شده برنامه‌های اجرایی خود را برای تقویم سال ۱۳۹۹ به کمیته ملی پارالمپیک ارسال کرده‌اند.

بر این اساس و بر مبنای حضور رشته‌ها در رویدادهای همچون بازی‌های پارالمپیک، پاراآسیایی و پاراآسیایی جوانان، حمایت مالی کمیته ملی پارالمپیک از رشته‌ها صورت خواهد گرفت.

این تفاهم‌نامه به صورت سالیانه و بر اساس برنامه‌های ارائه شده در چارچوب سرفصل های مورد نظر کمیته ملی پارالمپیک، منعقد می‌شود تا نوع تعامل و میزان حمایت مالی این کمیته از رشته‌ها به صورت روشن اعلام شود.

در گام اول و بر اساس برنامه‌های ارائه شده از سوی فدراسیون‌های یاد شده، به زودی مبالغی به این فدارسیون‌ها پرداخت خواهد شد.

 

انتهای پیام/منبع خبر : خبرگزاری تسنیم

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید