تل‌آویو به فشارهای بیش‌تر بر غزه تهدید کرد/حماس: ما پیروزیم

0
2


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، «حازم قاسم» سخنگوی حماس در واکنش به حملات رژیم صهیونیستی طی دو شب گذشته به نوار غزه گفت:« پیروزی هم‌پیمان ملت فلسطین خواهد بود و رژیم اشغالگر نابود خواهد شد».

به گزارش روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی، قاسم روز جمعه در اظهاراتی خبری گفت: «یک شب دیگر غزه زیر بمباران صهیونیست‌ها به سر برد. این بخشی از نبرد بی وقفه میان ملت فلسطین و مقاومت آن با رژیم قلدر و غاصب صهیونیستی است».

وی تاکید کرد: «در این نبرد پیروزی از آن ملت فلسطین، صاحبان سرزمین، حقوق و تاریخشان است؛ اما این دشمن از راه رسیده روی خاک ما رو به زوال است».

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی شامگاه پنجشنبه یک پایگاه مقاومت در شهرک «بیت لاهیا» در شمال نوار غزه را بمباران کردند .

به گفته منابع محلی هواپیماهای رژیم اشغالگر سه فرموند موشک به سمت این پایگاه شلیک کردند که منجر به خرابی آنجا شد اما خسارت جانی نداشت.

از سوی دیگر «آوی دیختر» معاون وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، ارسال بالن‌های آتش‌زای ساخته دست فلسطینی‌ها از غزه به سمت سرزمین‌های اشغالی را درباره حمله این رژیم به غزه بهانه قرار داد و گفت: این اقدام فلسطینی‌ها حمله‌ای تروریستی است!

  اقدام فلسطینی‌ها در ارسال بالن‌های آتش‌زای غزه به مسئله‌ای بحرانی برای اشغالگران صهیونیست مبدل شده و کاملا از آن وحشت دارند. این بالن‌ها در آسمان شهرک‌های صهیونیست نشین نزدیک نوار غزه منفجر می‌شوند و صدای مهیبی ایجاد می‌کنند.

مرکز پخش تلویزیونی رژیم اسرائیل به نقل از دیختر گفت: اسرائیل ابزارهای بیش‌تری برای اعمال فشار بر حماس دارد و حماس این را درک می‌کند.

گفته می‌شود تعلل رژیم صهیونیستی در اجرای برخی بندهایی که بر سر آن با غزه از طریق میانجیگر مصری به توافق رسیده است خشم فلسطینی‌ها را برانگیخته است که از جمله ابن توافقات کاستن از بحران انسانی مردم غزه است .

شامگاه چهارشنبه گذشته هم رژیم صهیونیستی چند موضع مقاومت فلسطین را در غزه بمباران کرد. رژیم صهیونیستی این حمله را در واکنش به پرتاب چهار راکت به سمت سرزمین‌های اشغالی دانست که سامانه گنبد آهنین این رژیم دو فروند از آن را رهگیری و سرنگون کرد و دو فروند دیگر در زمین‌های خالی سقوط کرد.

این در حالی است که حمله چهارشنبه شب رژیم صهیونیستی با تخریب مواضع مورد حمله و همچنین آسیب به خانه‌های همجوار آنجا همراه بوده است.

انتهای پیام/.منبع خبر : خبرگزاری فارس

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید