خانم بازیگر از نمای خیلی نزدیک/ عکس

0
25

خانم بازیگر از نمای خیلی نزدیک/ عکس به گزارش افکارنیوز،

معصومه کریمی با انتشار این عکس نوشت: وقتى که بازى من دراین صحنه که نامش را زندگى گذاشته ایم، تمام شود و من به مسیر تکاملم تا رسیدن به مقصد نهایى ادامه دهم، مى بایست در مقابل دادگاه الهى و در مقابل خویشن خویشم جوابگوى تمام اعمال و افعال و گفتار و پندارم باشم، میدانم ذره ایى از اعمال و کردار من نیست که نادیده گرفته شود، چه خیرش، چه غیر از آن!

آنجا نه پدر و مادرم که روحشون شاد باشد، نه عزیزان و نزدیکانم نه همسرم و نه هیچ یک از همکاران و دوستانم نمیتوانند به من کمکى برسانند و من هستم و خودم و نتیجه اعمالم!

براى همین در زندگى تمام تلاشم را مى کنم فارغ از نظر دیگران، حتى عزیزترینهایم، قدم بردارم و انتخابى را انجام دهم که به آن عقیده قلبى دارم، حتى اگر خداى نکرده انتخابى نادرست بوده باشد، ولى من با تمام قلب و وجودم و نور آگاهى و دانشى که در آن لحظه داشتم عمل کردم!

من میدانم که من باید مسئولیت تمام اعمالم را بپذیرم، چه خوب چه غیراز آن!

من موجودى ضعیف و پرخطا و نادانم و اگر نظر لطف پروردگار نباشد بارها به بیراهه رفته بودم و چه بسا امیدى به نجاتم نبود، اما همیشه در همه حال از خدا کمک خواستم و خودم و زندگى ام را به او سپرده ام، و اغلب تا آنجا که شعورش را داشتم سپاسگزار لطف بى نهایتش بودم!

این روزها هر لحظه از اعماق قلبم از پروردگار طلب نور آگاهى و شعور و هدایت مى کنم و به لطف او امیدوارم تا همیشه در پناه حمایتش باشم!

اگر اغلب نمى خواهم حال بدم را به نمایش بگذارم براى اینست که حال بد ناشکرى است در برابر اینهمه نعمت و لطف پروردگار که شامل حال ما شده! من در زندگى زمینى کمبودها و اشکالات بسیار داشته ام اما نفس کشیدنم در ذات خود بالاترین نعمات بوده

مرا ببخشید که درکم از شرایط و اوضاع امروز به من حکم مى کند، تا مى توانم امید و انرژى مثبت را زندگى کنم و به دیگران یادآور شوم

من هم درد را تجربه مى کنم و سعى مى کنم از فضلیتش بهرمند شوم که همان آگاهى است

من هم چشمانم از ناتوانیم خیس است

دلم میلرزد از نابسامانیهایم، ولى در قلبم ایمان را نگه داشته ام

بیایید به هم حال خوب هدیه کنیم

حتى اگر حالمان خوب نیست

برایتان دعا مى کنم به خیر و برکت و سلامت و شادى، دعایم کنید به خیر

………………

٩٨/١٠/٢٣

#معصومه_کریمی

معصومه کریمی

منبع خبر : افکار نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید