دستگیری ۴ نفر مخل نظم و امنیت عمومی در نیشابور

0
18


فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور از شناسایی و دستگیری ۴ نفر مخل نظم و امنیت عمومی متواری و تحت تعقیب مقام قضایی در این شهرستان خبر داد.

 به گزارش ایلنا از نیشابور، سرهنگ حسین دهقان پور در تشریح این خبر گفت: در پی چند فقره تیراندازی با سلاح شکاری و نزاع های دسته جمعی با سلاح سرد در برخی نقاط شهرستان نیشابور که باعث مجروح شدن یکی از شهروندان، تخریب خودرو و سلب آسایش عمومی شده بودند، شناسایی و دستگیری عاملان در دستورکار پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران دایره عملیات پلیس امنیت عمومی با اشراف اطلاعاتی عامل اصلی تیراندازی که از متهمان سابقه دار سطح شهرستان نیشابور است و پس از اقدامات مجرمانه متواری شده است را شناسایی و وی را در عملیاتی غافلگیرانه و ضربتی در مخفیگاهش دستگیر که در بازرسی از مخفیگاهش انواع سلاح های سرد کشف شد. 

سرهنگ دهقانپور اظهار داشت: ماموران انتظامی در ادامه ردزنی های خود دریافتند ٣ نفر دیگر از مخلان نظم و امنیت عمومی تحت تعقیب که این متهم را در نزاع های مختلف همراهی می کردند در سطح شهرستان حضور دارند و در عملیاتی ضربتی آنها را با هماهنگی مقام قضایی دستگیر و تعدادی سلاح سرد از قبیل شمشیر نیز از این افراد کشف شد. 

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور ضمن تقدیر از همکاری شهروندان با پلیس، تاکید کرد: پلیس و دستگاه قضایی مصمم هستند با کسانی که نظم و آرامش عمومی شهروندان را خدشه دار و باعث سلب آسایش مردم می شوند برابر قانون به شدت برخورد کنند و در این مسیر از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد.منبع خبر : خبرگزاری ایلنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید