دو جنایت در یک شب

0
23


مرد ۲۸ ساله‌ای که در خیابان شهرستانی درگیر شده بود، به بیمارستان منتقل شده و او نیز ساعاتی پس از بستری شدن در بیمارستان جان خود را از دست داده بود.

صراط:

نخستین ساعات بامداد دوشنبه دو جنایت در پایتخت رخ داد که در نخستین قتل مردی مرغ فروش در جنوب تهران و در جنایت دوم که ساعاتی پس از آن رخ داد صاحب یک سوپر مارکت در جریان نزاعی خونین کشته شدند و با اعلام این دو خبر به بازپرس جنایی تهران دستور تحقیقات برای شناسایی و دستگیری قاتلان صادر شد.

میانجیگری که قربانی شد

به گزارش ایران نخستین جنایت ساعت ۱۲ شب ۸ تیر از سوی مأموران کلانتری ۱۵۱ یافت آباد به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. وقتی تیم جنایی به محل حادثه که یک مغازه میوه فروشی بود رفتند در تحقیقات اولیه دریافتند مردی ۲۵ ساله با ضربه‌های کارد به قتل رسیده است.

یکی از شاهدان ماجرا به تیم تحقیق گفت: شهرام – متهم – در مغازه میوه فروشی کار می‌کند البته این مغازه را با مردی شریک است. ساعاتی قبل در حالی که عصبانی بود وارد مغازه‌اش شد و با پسر شریکش درگیری لفظی پیدا کرد و خیلی زود کار به درگیری فیزیکی کشید. متهم با چاقو به پسر شریکش حمله و او را مجروح کرد.

در همین هنگام صاحب مغازه مرغ فروشی که کنار مغازه میوه فروشی است، با دیدن این دعوا برای وساطت و پایان دادن به درگیری به مغازه میوه فروشی آمد. اما متهم با چاقو به او حمله کرد و مرد مرغ فروش خونین روی زمین افتاد وشهرام پا به فرار گذاشت. بدین ترتیب ردیابی‌ها برای دستگیری متهم آغاز شد.

قتل در سوپرمارکت

در حالی که تحقیقات در رابطه با قتل مرد مرغ فروش ادامه داشت، ساعت ۳ بامداد ۹ تیر، مأموران کلانتری ۱۰۶ نامجو دومین قتل را به بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی پایتخت اعلام کردند.

مرد ۲۸ ساله‌ای که در خیابان شهرستانی درگیر شده بود، به بیمارستان منتقل شده و او نیز ساعاتی پس از بستری شدن در بیمارستان جان خود را از دست داده بود.

با برملا شدن این موضوع تیم جنایی راهی خیابان شهرستانی شدند. در تحقیقات میدانی شاهدان گفتند: مقتول مغازه سوپرمارکتی در خیابان شهرستانی دارد. شب حادثه پسر ۱۶ ساله‌ای در چند متری مغازه مقتول بساط کرده بود. مقتول به او اعتراض کرد که چرا آنجا بساط کرده و باعث شده تردد عابران و مشتری‌ها با مشکل مواجه شود. اما پسر نوجوان در جواب اعتراض مقتول با او درگیر شد و با چاقویی که به همراه داشت ضربه‌ای به قفسه سینه مرد ۲۸ ساله زد. صاحب مغازه سوپر مارکت خونین روی زمین افتاد و بلافاصله با اورژانس و پلیس تماس گرفتیم و قاتل نوجوان هم پا به فرار گذاشت.

به دستور بازپرس رحیم دشتبان، اجساد دو جنایت به پزشکی قانونی منتقل شدند. همچنین بازپرس جنایی دستور بازداشت مرد میوه فروش و نوجوان دستفروش را در رابطه با دو جنایت شبانه پایتخت صادر کرد و بررسی‌ها در این خصوص ادامه دارد.منبع خبر : صراط نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید