رنگرز: فدراسیون دوچرخه‌سواری گام‌های موثری در استعدادیابی برداشته است

0
15


رنگرز: فدراسیون دوچرخه‌سواری گام‌های موثری در استعدادیابی برداشته است

سرپرست دفتر توسعه آموزش‌های پایه و استعدادیابی وزارت ورزش گفت: فدراسیون دوچرخه‌سواری با داشتن زیرساخت‌های مناسب و برگزاری دوره‌های آموزش، استعدادیابی و المپیاد اقدامات بسیار ارزشمندی را انجام داده است.

رنگرز: فدراسیون دوچرخه‌سواری گام‌های موثری در استعدادیابی برداشته است

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، حسن رنگرز سرپرست دفتر توسعه آموزش‌های پایه استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان، نصرالله انصاری معاون و علی رحمانیون از کارشناسان این حوزه با حضور در فدراسیون دوچرخه‌سواری با خسرو قمری رئیس این فدراسیون و مسئولین کمیته‌های مربوطه دیدار و از بخش‌های مختلف این فدراسیون بازدید کردند.

رنگرز با بیان فعالیت‌های انجام شده در فدراسیون دوچرخه سواری اظهار داشت: این فدراسیون با داشتن زیرساخت‌های مناسب و برگزاری دوره‌های آموزش، استعدادیابی و المپیاد اقدامات بسیار ارزشمندی را انجام داده است که آینده نزدیک موفقیت‌هایشان مشاهده خواهد شد. قصد حضورمان در فدراسیون دوچرخه صرفا تشکر و قدردانی از این مجموعه در راستای برگزاری المپیادها و استعدادیابی نخبه‌ها است.

وی افزود: خدا را شاکریم که دوچرخه‌سواری وارد فاز جدیدی شده و از علوم روز دنیا بهره می‌برد و بسیار خرسندیم که این فدراسیون از روش گلخانه‌ای دور شده است. انتظار می‌رود در المپیاد نیز فدراسیون دوچرخه‌سواری  با شناسایی استعداد‌ها و نخبگان بیشتر گام‌های موثری در پشتوانه‌سازی و قهرمان پروری بردارد. فدراسیون دوچرخه‌سواری همواره با برگزاری مسابقات استعدادیابی نشان داده یکی از پرکارترین فدراسیون‌ها در بحث برگزاری المپیاد بوده است.

رنگرز با تقدیر و مثبت ارزیابی کردند عملکرد فدراسیون دوچرخه‌سواری درباره برگزاری کلاس‌ها و کارگاه‌های مجازی در دوران شیوع ویروس کرونا گفت: مسلما بحث استعدادیابی در حال حاضر در بدترین زمان خود با توجه به شیوع ویروس کرونا قرار دارد، اما مطمئن هستیم که این فدراسیون با روشی که در پیش گرفته آینده درخشانی را پیش‌رو خواهد داشت. در کنار استعدادیابی، فرآیند آموزش بسیار مهم است که با پرورش مربیان خوب می‌توان چشم انداز خوبی از ورزش کشور ترسیم کرد. برگزاری کلاس‌ها آنلاین و برگزاری مسابقات در فضای مجازی بی‌شک تاثیر بسیار مطلوبی در عملکرد دوچرخه‌سواران ما در آینده خواهد داشت.

وی در خصوص برگزاری دوره های المپیاد استعدادیابی برتر ورزش کشور اظهار داشت: فرایند استعدادیابی در این رشته امری زمان‌بر و تجهیزات محور می‌باشد که به درستی ضرورت این مهم توسط فدراسیون دوچرخه‌سواری در زمان مقرر احساس شد و گام‌های موثری در مسیر استعدایابی و نخبه پروری صورت پذیرفت که چشم انداز موفقیت را در آتیه ترسیم می‌کند.

رنگرز در پایان با اشاره به استعدادیابی فدراسیون دوچرخه‌سواری خاطر نشان کرد: برنامه محوری در موضوع استعدادیابی ، شناسایی و آموزش مستعدین شناسایی شده بعنوان خروجی دو دوره المپیاد ، نشان دهنده این موضوع است که برنامه دقیقی از طرف فدراسیون دوچرخه سواری صورت گرفته شده است.

در حاشیه نشست خسرو قمری و مسئولان کمیته‌های مربوطه گزارشی کامل  از روند برنامه‌های صورت گرفته در بخش های استعدادیابی و آموزش ارائه دادند.

انتهای پیام/منبع خبر : خبرگزاری تسنیم

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید