ستاره پیشین رئال: الکل بهترین دوستم در رئال مادرید بود!

0
35

وسلی اسنایدر

وسلی اسنایدر فاش کرد در دوران ورزشی اش و به خصوص در روزهای حضورش در رئال مادرید بارها مشروبات الکلی مصرف می کرده و به اندازه مسی و رونالدو پرتلاش نبوده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

وسلی اسنایدر بعد از دو فصل بازی برای رئال و کسب یک عنوان قهرمانی لالیگا، سال ۲۰۰۹ به اینتر پیوست و نقش مهمی در سه گانه این تیم ایفا کرد. این بازیکن چندی بعد با هلند به مقام نایب قهرمانی جام جهانی هم رسید و آقای گل مسابقات هم شد، اما در ادامه دچار افت محسوسی شد و نتوانست روزهای درخشان گذشته را تکرار کند.

چندی پیش اسنایدر فاش کرد در دوران ورزشی اش بارها مشروبات الکلی مصرف می کرده و به اندازه مسی و رونالدو پرتلاش نبوده است.

اسنایدر به “Voetball International” گفت:

« ابتدا تصور نمی کردم که الکل در حال تبدیل شدن به بهترین دوستم در رئال است. از لحاظ بدنی مشکلی حس نمی کردم و فردایش به گونه ای بیدار می شدم انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است ولی روز به روز شرایط بدتر می شد و تمرکزم روی فوتبال از دست می رفت. عملکرد و تعهدم در رئال شایسته نبود.»

وسلی اسنایدر ادامه داد:

« به خودم دروغ می گفتم که همه چیز خوب است و در واقع خودم را فریب می دادم. الکل باعث شد از لحاظ بدنی دچار افت شوم. جوان بودم و تحت تاثیر شهرت و اعتبارم قرار گرفتم. هرگز مواد مصرف نکردم ولی الکلی بودم و مثل یک ستاره موسیقی زندگی می کردم. بازیکن رئال بودم و همه دنیا مرا می شناختند. وقتی بیرون می رفتیم، هزاران یور بیهوده خرج می کردم. نمی گویم در رئال بد بودم ولی قطعا می توانستم بازیکن بسیار بهتری برای این تیم باشم.»

منبع خبر : پارس فوتبال

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید