«نیکی کریمی» به دنبال نخستین سیمرغ کارگردانی فجر

0
18

  «نیکی کریمی» به دنبال نخستین سیمرغ کارگردانی فجر   به گزارش افکارنیوز،

با اعلام نهایی نتایج آثار سینمایی حاضر در بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر ، فیلم سینمایی «آتابای» به کارگردانی «نیکی کریمی» به عنوان یکی از حاضران این دوره از مهمترین رویداد سینمایی کشور معرفی شد.

اخبار چهره ها – کریمی با رونمایی از فیلم سینمایی «آتابای» با وجود حضور بازیگرانی همچون جواد عزتی و هادی حجازی فر می‌تواند امید بیشتری برای دریافت سیمرغ بلورین سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر داشته باشد.

فیلم سینمایی « آتابای »، پنجمین اثر سینمایی نیکی کریمی ، از اواسط تیر در خوی، یکی از تاریخی‌ترین شهرهای استان آذربایجان غربی مقابل دوربین رفته و فیلمبرداری آن به تازگی به پایان رسیده است.

کریمی تاکنون بازی در نزدیک به ۷۰ اثر سینمایی و تلویزیونی را در کارنامه کاری خود ثبت کرده و حال به دنبال تجربه‌ای تازه در عرصه کارگردانی است، وی پیش از آتابای آثاری همچون شیفت شب، سوت پایان، چند روز بعد و یک شب را کارگردانی کرده است.

جواد عزتی در فیلم سینمایی آتابای با هادی حجازی‌فر، سحر دولتشاهی ، دانیال نوروش همبازی شده است. حجازی‌فر همچنین بر اساس طرحی از نیکی کریمی، فیلمنامه "آتابای" را به نگارش درآورده است. آتابای این روز‌ها با سپرى کردن مراحل فنی آماده حضور در سى و هشتمین جشنواره فیلم فجر می‌شود.

هادی حجازی فر امسال حضور پررنگی را در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر خواهد داشت، وی در فیلم سینمایی «آتابای» به کارگردانی نیکی کریمی به ایفای نقش در کنار جواد عزتی پرداخته است، جالب آنجا که آتابای با فیلمنامه ای نوشته خود حجازی فر ساخته شده است.

جواد عزتی بازیگر جوان و البته پرکار این روزهای سینما تاکنون با حضور در چهار فیلم سینمایی یکی از پرکارترین بازیگران حاضر در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر خواهد بود، البته در این میان عزتی در آثار سینمای بدنه که توجهی به جشنواره ندارند نیز به ایفای نقش پرداخته است.

منبع خبر : افکار نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید