واکنش زین الدین زیدان به اظهارات تند رئیس لالیگا

0
38واکنش زین الدین زیدان به اظهارات تند رئیس لالیگا

زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید به اظهارات ساعات گذشته خاویار تباس، رئیس لیگا واکنش نشان داد….

به گزارش “ورزش سه”، مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌های سوپرجام اسپانیا یعنی رئال مادرید فردا شب در دیدار نیمه نهایی این مسابقات به مصاف اتلتیکو بیلبائو خواهد رفت؛ دیداری که قطعاً برای زین الدین زیدان و تیمش از اهمیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود چرا که آنها به شدت خواهان قهرمانی در سوپرجام هستند.

زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید پیش از بازی فردای تیمش مقابل بیلبائو گفت: ” ما به خوبی برای این مسابقه آماده شده ایم. سه روز است که اینجا هستیم و می‌خواهیم یک عملکرد عالی مقابل رقیبی بزرگ داشته باشیم.”

اظهارات خاویر تباس: “من نمی‌خواهم جواب این صحبت‌ها را بدهم. این مربوط به گذشته است. در حال حاضر به بازی فردا فکر می‌کنم و این همان چیزی است که من و بازیکنانم به آن علاقه مند هستیم. من هر چیزی که گفتم اصلاً بهانه‌گیری نبوده و و تنها مشاهداتم را به زبان آوردم.”

آینده لوکا یوویچ: ” لوکا یوویچ هنوز با ماست و فعلاً هیچ چیزی به من گفته نشده است. با این حال خواهیم دید که چه اتفاقی رخ خواهد داد. او مهاجمی است که به خوبی گل می‌زند و این همان چیزی است که ما می‌خواهیم. او شانس زیادی به لحاظ هماهنگی با تیم و مصدومیت ها نداشته است. لوکا باید خیلی چیزها را یاد بگیرد اما در عین حال همواره خصوصیات خوبی داشته است.”

بازگشت کریم بنزما به تیم ملی فرانسه در صورت پیروزی میشل مولن در انتخابات فدراسیون: ” این خبر بسیار خوبی است.”

وضعیت سرخیو راموس: ” راموس بسیار خوب است و روی بازی فردا تمرکز کرده است.”منبع خبر : مدال