ورود خدام رضوی به کرمانشاه

0
15


مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه گفت: مردم کرمانشاه از امشب (۱۰ تیر) تا ۱۳ تیر مصادف با میلاد پرخیر و برکت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) میزبان خدام حرم مطهر رضوی هستند.

صراط:

سیدمحمد جعفر امامیان مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه  گفت: مردم کرمانشاه از امشب (۱۰ تیر) تا ۱۳ تیر مصادف با میلاد پرخیر و برکت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) میزبان خدام حرم مطهر  رضوی به همراه پرچم متبرک آستان قدس رضوی خواهند بود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران امامیان با بیان اینکه استان کرمانشاه در این مدت میزبان یک گروه شش نفره از خدام حرم رضوی خواهد بود، افزود: به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی تمامی این خدام قبل از عزیمت به استان تست کرونا داده و سلامت آن‌ها تایید شده است.

دبیر جشن‌های مردمی زیر سایه خورشید در کرمانشاه گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای کمک به قطع زنجیره انتقال بیماری، برنامه‌های امسال خدام حرم رضوی در کرمانشاه عمدتا به صورت دیدار‌های اختصاصی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی خواهد بود و امسال دیدار‌های های عمومی، اجتماعات و جشن برگزار نخواهد شد.

امامیان در ادامه اشاره‌ای هم به برنامه آستان قدرس رضوی در استان کرمانشاه برای اطعام رضوی در شب میلاد امام رضا (ع) داشت و گفت: در شب میلاد ثامن الحجج (ع) ۱۶ هزار پُرس غذای گرم بین محرومین و نیازمندان استان توزیع خواهد شد.

شرکت در مراسم تجلیل از کادر درمان و مدافعان سلامت، دیدار با گروه‌های مردمی فعال در حوزه رزمایش مواسات، حضور در مراسم تقدیر از فعالان صنعت در سال جهش تولید، حضور در مراکز خیریه، حضور در اماکن نظامی و زندان‌ها و بیمارستان‌ها و عیادت از بیماران از جمله برنامه‌های خدام حرم مطهر رضوی در سفر به استان کرمانشاه است.منبع خبر : صراط نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید