کبیر در سریال «آنام» کیست؟

0
20کبیر در سریال «آنام» کیست؟

خسرو شهراز بازیگر پیشکسوت ایرانی متولد سال ۱۳۳۰ در کرمانشاه می باشد.

به گزارش افکارنیوز، خسرو شهراز متولد ۱۳۳۰ در کرمانشاه و فارغ التحصیل کارشناسی برق و الکترونیک از دانشگاه شریف در سال ۱۳۶۳ است.

اخبار چهره ها – فیلم‌های سینمایی “خانه روشن”، “هفت دقیقه تا پائیز”، ” انتهای خیابان هستم “، ” قصه‌ها “، ” ماهی و گربه “، “چ”، و سریال‌های تلویزیونی “مقصر کیه”، “حکایات وضرب المثل ها”، “بنی آدم”، “سایه مهتاب”، “فصل مقاومت”، ” میلیاردر”، ” فرات”، “پشت بام تهران” و ” آنام ” تنها بخشی از کارنامه هنری خسرو شهراز است که اگر بخواهیم تمامی آن را در اینجا بیاوریم از حوضله مخاطبان خارج است.

همچنین نمایش‌های “چشم در برابر چشم”، “مردی برای تمام فصول”، “در پوست شیر”، “در حضور باد”، “آن که گفت: آری، آن که گفت: نه”، “چه سال‌ها که غریبانه زیستم”، “افسانه خروسخوان”، “غریبانه”، “شبی برای بودن”، “سیب سرخ هوا”، “هفت طبقه”، “کالون و قیام کاستلیون”، “شاه لیر”، “جن گیر”، ” مشروطه بانو”، “مرز”، ” آقای میوسو”، “روز سیاوش”، “الویور توئیست”، “ماضی استمرای” و “بینوایان” تنها بخشی از نمایش‌هایی است که شهراز در آن‌ها بازی کرده است.

خسرو شهراز که فعالیت هنری خود را از صدا و سیمای کرمانشاه شروع کرد اینک پس از ۶۶ سال سن و ۵۲ سال کار هنری با وجود کارنامه درخشانی که از خود به جا گذاشته است هنوز از جایگاه خود رضایت نداشته و ندارد و معتقد است نارضایتی از خود باعث پیشرفت و اثری بهتر از فرد می‌شود.

بیماری خسروشهراز

من از سال ۸۴ با مشکل تومور مثانه دست و پنجه نرم می کنم و تا به حال کسی غیر از نزدیکانم از بیماری ام خبر نداشت. خوشبختانه این تومور خوش خیم است اما من هر سه ماه یک بار به تشخیص پزشکم باید برای چک آپ و آزمایش به بیمارستان مراجعه کنم. این بیماری برای من هیچ مشکلی به وجود نیاورده است و اگر به موقع مراجعه کنم مانند پر کردن دندان ساده است.

خسرو شهراز در سریال آنام

آنام داستان زندگی زنی میانسال به نام مارال است که زندگی پر ماجرا و سختی را پشت سر گذاشته و با تکیه بر قدرت اراده اش توانسته خود و خانواده اش را به آرامش و آسایش برساند. اما برملا شدن رازی ، این آرامش را از او سلب کرده و زندگی اش را دوباره دچار تلاطم بزرگی می کند. او در می یابد تمام کسانی که عاشقش بوده و دوستش داشته اند ، جنایات بزرگی در حق او مرتکب شده اند. پس تصمیم می گیرد برای به دست آوردن هر آنچه که به ناحق از او گرفته شده ، بجنگد.

خسرو شهراز در سریال آنام در نقش پیری کبیر بازی میکند.

 

روایت بازیگری مشهور سریال «آنام» /نقش آفرینی گلچهره سجادیه بی‌نظیر بود

 

 

 منبع خبر : افکار نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید