۱۲ مصدوم و ۱۳ کشته بر اثر حریق در دی کلینیک سینا/هشدار پلیس درباره عدم تجمع در محل آتش سوزی

0
25


حادثه آتش سوزی در دی کلینیک سینا ۱۲ مصدوم و ۱۳ کشته برجای گذاشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا حوالی ساعت ۲۰:۵۶ امشب یک مورد حادثه آتش سوزی و انفجار در مرکز درمانی سینا واقع  در خیابان شریعتی، پایین ترازمیدان قدس، کوچه ماهروزاده اتفاق افتاده است. 

 

۲۳:۴۱

هشدار پلیس درباره عدم تجمع در محل آتش سوزی مرکز درمانی سینا

 سردار حمید هداوند جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از دقایق اولیه حادثه با حضور در محل حادثه بیمارستان سینا با اشاره به اینکه توسط کارشناسان آتش نشانی و کارآگاهان پلیس علت وقوع حادثه در دست بررسی است،  عنوان داشت :به محض وقوع حادثه عوامل پلیس راهور  و پلیس پیشگیری و یگان امداد در محل حضور یافته و  اقدامات لازم را در حوزه های ترافیکی، انتظامی  بعمل آوردند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر آتش اطفا و اوضاع تحت کنترل می باشد، گفت: در بررسی های اولیه علت وقوع حادثه را نشت گاز و اتصالی کابل برق اعلام نموه اند که اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه همشهریان محترم اخبار را طریق رسانه های رسمی و معتبر پیگیری نمایند، افزود: اکیدا توصیه می شود مردم از حضور در  محل حادثه خودداری تا یگان های امدادی سریعتر و بهتر بتوانند ماموریت خود را انجام دهند.

۲۳:۳۰

مصدومیت ۱۲ نفر بر اثر حریق در دی کلینیک سینا

ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت گفت: این مرکز یک دی کلینیک و دارای ۵ طبقه است.

وی ادامه داد: ۲۵ نفر در محل حضور داشتند و متاسفانه همانطور که دادستان اعلام کردند ۱۰ زن و ۳ مرد فوت شده اند ۷ نفر به صورت سرپایی درمان و ۵ نفر به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شده اند.

معاون کل وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: دی کلینیک سینا یک مرکز دندانپزشکی و تصویر برداری است و برخی اعمال جراحی سبک در آن انجام شده است.

۲۳:۲۳

۱۳ کشته بر اثر حریق در مرکز درمانی سینا

پیمان صابریان رییس اورژانس تهران در گفت وگو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات تکمیلی حادثه آتش سوزی در بیمارستان سینا گفت: متاسفانه براثر این حادثه تاکنون ۱۳ نفر جان خود را از دست داده اند. 

وی ادامه داد: همچنین ۶ مصدوم نیز به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شده اند. 

رییس اورژانس تهران گفت: اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام می شود. 

۲۲:۴۰

مصدومیت ۶ نفر به دلیل آتش سوزی در مرکز درمانی سینا/اطلاعات تکمیلی اعلام می شود

پیمان صابریان رییس اورژانس تهران در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره آخرین جزییات از حادثه آتش سوزی در کلینیک درمانی سینا در میدان قدس گفت:  حریق در درمانگاه احتمالا به دنبال انفجار کپسول اکسیژن بوده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر ۶ مصدوم به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شده اند. 

به گفته رییس اورژانس تهران اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام می شود.  

۲۲:۳۶

مهار آتش در کلینیک سینا

جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به حریق در درمانگاه سینا گفت: در ساعت ٢١ روز جاری انفجار و حریق در کلینیک سینا اطهر رخ داد که به دنبال آن نیروهای آتش‌نشانی به همراه تجهیزات پشتیبانی و تنفسی به محل اعزام شدند.

به گفته وی هم‌اکنون حریق کلینیک سینا تحت کنترل است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی خاطرنشان کرد: نیروها همچنان در حال جست‌وجوی طبقات و لکه‌گیری حریق هستند. هنوز تعداد دقیقی از خسارت جانی یا افراد نجات داده شده مشخص نیست و اخبار نهایی اعلام خواهد شد.

۲۲:۲۶

ادامه امدادرسانی در محل حادثه درمانگاه سینا

پیمان صابریان رییس مرکز اورژانس تهران درباره جزییات حادثه آتش سوزی در کلینیک درمانی سینا گفت: این حادثه در ساعت ۲۰:۵۶ در خیابان شریعتی، پایین تر از میدان قدس، کوچه ماهروزاده به سامانه اورژانس اطلاع داده می شود. 

وی با بیان اینکه احتمالا این آتش سوزی به دنبال انفجار کپسول اکسیژن بوده است، ادامه داد: ستاد بهشتی در بیمارستان شهدای تجریش آماده و – ستاد ایران در بیمارستان مطهری آماده پذیرش مصدومین سوختگی احتمالی این حادثه هستند. 

رییس اورژانس تهران خاطرنشان کرد: ۷ دستگاه آمبولانس، ۲ دستگاه موتورلانس و ۲ اتوبوس آمبولانس در محل استقرار دارند.

وی ادامه داد: همکاران آتش نشانی درحال عملیات امداد و نجات هستند.

۲۱:۳۵

جزییات حریق در کلینیک درمانی 

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: ساعتی قبل وقوع حریق در یک کلینیک درمانی به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله نیروهای آتش‌نشانی به محل واقع در خیابان شریعتی قبل از قدس اعزام شدند.

وی با بیان این که هم‌اکنون چهار ایستگاه در محل در حال انجام عملیات هستند، ادامه داد: نیروها در حال جست‌وجو برای یافتن افراد هستند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران گفت: گفته می‌شود که انفجارهایی نیز در این محل رخ داده اما هنوز علت حادثه مشخص نیست. این حریق و انفجار در یکی از طبقه‌های منفی این کلینیک درمانی رخ داده است.

اخبار تکمیلی متعاقبا منتشر خواهد شد.

۲۱:۱۶

حریق در مرکز درمانی

پیمان صابریان رییس اورژانس تهران در گفتگو با خبرنگار ایلنا درباره جزئیات این حادثه گفت: یک مورد حادثه آتش‌سوزی در یک درمانگاه در خیابان شریعتی، پایین ترازمیدان قدس، کوچه ماهروزاده به سامانه اورژانس اطلاع داده می‌شود.

وی با بیان اینکه این حادثه در ساعت ۲۰:۵۳ اتفاق افتاده است، ادامه داد: احتمالا به دنبال انفجار کپسول اکسیژن این حریق ایجاد شده است.

به گفته وی احتمالا در این حادثه سه نفر مصدوم شده اند.منبع خبر : خبرگزاری ایلنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید