آتیلا حجازی :مجیدی آنقدر باهوش است که از اتفاق عبرت گرفته باشد

0
131


پیشکسوت تیم استقلال گفت: آنالیز خوب فرهاد مجیدی در نیمه دوم دلیل برتری مقابل گل گهر بود.


به گزارش ایلنا، آتیلا حجازی پیشکسوت استقلال ضمن ابراز امیدواری برای تمدید قرارداد بازیکنان این تیم می‌گوید اظهارات پیشکسوتانی که کنار تیم نیستند نباید تمرکز بازیکنان و کادرفنی را بهم بریزد و آنها را با چالش مواجه کند.

دیدارمقابل گل گهر زا چطورارزیابی کردید؟

در مجموع بازی خوبی بود. هر چند در نیمه اول گل‌گهر با اشتباه حسینی به گل رسید اما در نیمه دوم با آنالیز خوب مجیدی روی حریف، استقلال توانست نتیجه را تغییر بدهد و با دو پنالتی، برنده شود.

عملکرد تیم در لیگ چطور بود؟

استقلال روزهای سخت و پرحاشیه ای را سپری کرد. با آمدن فرهاد مجیدی به جای فکری شرایط تیم بهتر شد. او توانست صمیمیت خوبی بین بازیکنان و کادر فنی برقرار کند. و با این همه مشکلات حاشیه ای نتایج خوبی در لیگ و جام حذفی بدست بیاورد. شاید اگر اختلافات بین مدیریت و کادر فنی وجود نداشت استقلال عملکرد بهتری داشت و حتی می توانست قهرمان شود.

وضعیت تیم را پس از پایان مسابقات لیگ برتر چطور ارزیابی می‌کنید؟

هر تیمی زمانی قهرمان حذفی می‌شود که سوت بازی فینال با برتری آن تیم به صدا در آید. فصل گذشته هم استقلال همین شرایط را تجربه کرد و حتی به فینال رسید که متاسفانه به دلیل حواشی که در این تیم ایجاد شد، شکست بدی مقابل تراکتور رقم خورد تا به راحتی یک جام از دست برود. مجیدی آنقدر باهوش است که از این اتفاق عبرت گرفته باشد و با تجربه بیشتری در جام حذفی به مسیر خود ادامه دهد.

هواداران از بابت تمدید قراردادها نگرانی دارند؟

باید لااقل تمدید قرارداد با بازیکنان خودی آغاز شده باشد. چند روز پیش آقایان خودشان اعلام کردند از فردا و پس فردا مذاکرات شروع می‌شود، اما هنوز خبری از این مذاکرات به گوش نمی‌رسد. اگر در سالهای اخیر استقلال قهرمان لیگ نشده، دلایل متعددی دارد که یکی از مهم‌ترین آنها خلا یک پیش فصل خوب دیر جمع شدن تیم بوده است. امیدوارم این اتفاق برای فصل جدید تکرار نشود و بلافاصله بعد از اتمام جام حذفی باشگاه استقلال پیش فصل خود را آغاز کند.


انتهای پیام/منبع : خبرگزاری ایلنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید