باشگاه محبوب فرانسوی به دنبال جذب کوتینیو

0
92



باشگاه محبوب فرانسوی به دنبال جذب کوتینیو

باشگاه مارسی فرانسه قصد دارد هر طور که شده، فیلیپ کوتینیو را از بارسا به خدمت بگیرد….

به گزارش “ورزش سه”، فیلیپ کوتینیو ستاره برزیلی فصل گذشته را دائماً با مصدومیت دست و پنجه نرم کرد و آسیب دیدگی او از ناحیه زانو باعث شد که نتواند بازی های زیادی در ترکیب بارسا انجام دهد. روزهای کابوس وار او در نوکمپ همچنان ادامه دارد. این در حالی است که بارسلونا هزینه زیادی برای جذب این بازیکن از لیورپول صرف کرده بود اما کوتینیو هیچ گاه نتوانست انتظارات این تیم و هوادارانش را برآورده کند.

کوتینیو نیم فصل دوم فصل گذشته را کاملا از دست داد ولی این روزها آخرین مراحل ریکاوری اش را پشت سر می گذارد. بارسلونا که با مشکلات اقتصادی دست به گریبان است، فروش یا انتقال قرضی کوتینیو را مد نظر دارد.

هفته های اخیر بحث انتقال او به میلان مطرح شده و امروز نشریه اکیپ ادعا کرد که باشگاه پرطرفدار و محبوب مارسی به دنبال راه حلی برای جذب این بازیکن است.

انتقال کوتینیو به مارسی و هر تیم دیگری دشواری های زیادی دارد چرا که بارسا قصد ندارد بازیکنی که برایش ۱۲۰ + ۴۰ میلیون یورو هزینه کرده را ارزان از دست بدهد. از سوی دیگر کوتینیو در بارسا ۱۲ میلیون یورو دستمزد می گیرد و مارسی و میلان هرگز قادر به پرداخت چنین مبلغی نیستند.

اکیپ نوشته است که قهرمان سابق اروپا برای رسیدن به کوتینیو این روزها در حال مذاکره با یک اسپانسر مهم است؛ توافقی که اگر حاصل شود، به مارسی این قدرت را خواهد داد تا دستمزدی ۶ میلیون یورویی به کوتینیو پیشنهاد دهد و ۱۰ میلیون یورو نیز به عنوان پاداش به وی تعلق خواهد گرفت.

باید دید بالاخره مقصد بعدی کوتینیو چه تیمی خواهد بود، چیزی که مسلم است اینکه او در بارسا ماندنی نیست.



منبع خبر : مدال

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید