حاشیه شهر بجنورد منطقه هدف باشگاه فرهنگی و ورزشی انتظار است

0
13حاشیه شهر بجنورد منطقه هدف باشگاه فرهنگی و ورزشی انتظار است

بجنورد- مالک باشگاه فرهنگی و ورزشی انتظار بجنورد از تمرکز این مجموعه بر حاشیه شهر خبر داد و گفت: استعدادیابی را از حاشیه شهر بجنورد آغاز کردیم و حال در ۷ رده سنی تیم فوتبال تشکیل داده‌ایم.

ایمان اشراقی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص شکل گیری باشگاه فرهنگی و ورزشی انتظار بجنورد اظهار کرد: از اواخر سال ۹۷ کار را در مناطق محروم و حاشیه شهر با آموزش فوتبال رایگان و استعدادیابی شروع کردیم و در تابستان ۹۸ رسماً مدرسه فوتبال را تأسیس کردیم.

مالک باشگاه فرهنگی و ورزشی انتظار بجنورد ادامه داد: در همان سال اول در ۴ رده نونهالان تا بزرگسالان تیم داری کردیم و در سوپر لیگ استان، قهرمان بزرگسالان استان شدیم.

وی افزود: در سال ۹۹ در ۵ رده تیم داری کردیم که این اقدام کاملاً با بودجه خصوصی بود.

اشراقی تاکید کرد: در عین حال از حاشیه شهر غفلت نکردیم و هم اکنون با احتساب تیم‌های مدرسه فوتبال در ۷ رده سنی در مسابقات شرکت خواهیم کرد.

مالک باشگاه فرهنگی و ورزشی انتظار بجنورد از فعالیت هزار نفر در این باشگاه خبر داد و گفت: مناطقی مانند شهرک گلستان، احمدآباد، صندل آباد و جنوب شرق بجنورد مورد هدف این باشگاه بود.

وی در انتها بیان داشت: طی سالی که پیش رو داریم در رشته‌های قایقرانی در لیگ برتر کشور تیم داری می‌کنیم و در آینده نزدیک مدرسه والیبال تخصصی و آموزش کونگ فو و رشته‌های رزمی دیگر را برنامه ریزی خواهیم کرد.منبع خبر : خبرگزاری مهر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید