مجری تلویزیون: شرکت طرف قرارداد فدراسیون فوتبال، بلژیکی نیست، مشکوک است!

برنامه تلویزیونی ورزشگاه که هر چهارشنبه شب از شبکه تهران روی آنتن می‌رود، در تازه ترین برنامه خود به سیستم کمک داور ویدیویی که از سوی فدراسیون فوتبال اجاره شده است، پرداخت.

به گزارش طرفداری، در حالی که بحث نحوه توافق فدراسیون فوتبال با شرکت طرف قراردادش در ماجرای اجاره تجهیزات کمک داور ویدیویی داغ است، رسانه طرفداری در گزارشی اختصاصی به پشت پرده این توافق پرداخت و ضمن اشاره به نقش واسطه ه‌ای این توافق عجیب که باعث شده فدراسیون فوتبال یک سیستم وصله پینه شده را با قیمتی گران و گزاف وارد ایران کند، به ماهیت این شرکت اشاره و اعلام کرد شرکتی که فدراسیون اصرار دارد آن را بلژیکی بنامد، هنگ کنگی است و حتی دفتر نمایندگی هم در بلژیک ندارد و فقط یک تکنیسین از بلژیک به ایران فرستاده و همچنین قرار است یک نرم ‌افزار بلژیکی برای تشخیص خط آفساید روی آن نصب شود!

تنها ساعتی پس از انتشار این گزارش در رسانه طرفداری، این بار حافظ کاظم زاده مجری برنامه تلویزیونی ورزشگاه در این برنامه به زوایای پنهان توافق فدراسیون فوتبال و شرکت طرف قراردادش ورود کرد.

ورزشگاه به تهیه کنندگی پژمان ماندگاری و اجرای حافظ کاظم زاده هر چهارشنبه شب از شبکه تهران به روی آنتن می‌رود و در تازه‌ترین برنامه، حافظ کاظم زاده به موضوع اجاره تجهیزات کمک داور ویدیویی پرداخت و تاکید کرد شرکتی که فدراسیون فوتبال آن را بلژیکی معرفی کرده، هنگ کنگی است و اساسنامه و دفتر این شرکت در هنگ‌کنگ قرار دارد.

حسین شریفی، روابط عمومی فدراسیون فوتبال روی خط برنامه تلاش کرد شرکت مورد نظر را بلژیکی معرفی کند اما وقتی حافظ کاظم زاده به پشت پرده مالکیت و مدیریت این شرکت که هویتی مشکوک دارد اشاره کرد، روابط عمومی فدراسیون فوتبال از ترس افشاگری مجری برنامه ورزشگاه، حرف خود را پس گرفت و گفت فدراسیون فوتبال با نمایندگی این شرکت در بلژیک وارد مذاکره شد.

این ادعا در حالی مطرح شده که منابع آگاه می‌گویند شرکت هنگ کنگی حتی یک دفتر فروش یا نمایندگی در کشور بلژیک ندارد و تنها به فدراسیون فوتبال اعلام کرده می ‌تواند نرم افزار تشخیص خط افساید را از یک شرکت بلژیکی خریداری و روی دستگاه نصب کند.

 


منبع : پارس فوتبال

مطلب پیشنهادی

برنامه بازی‌های مهم امروز دوشنبه ۸ آذر ۰۰ + پخش زنده

هفته هفتم لیگ برتر ایران امروز با برگزاری چند دیدار حساس در شهرهای مختلف برگزار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *