هاشمی: در پلی‌آف نباید تیمی را دست کم گرفت

0
23هاشمی: در پلی‌آف نباید تیمی را دست کم گرفت

سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر قم گفت: در دور پلی‌آف به همه تیم‌های روبروی خود احترام می‌گذاریم و در بازی‌های این مرحله فشار کم و زیاد نداریم….

به گزارش “ورزش سه” مصطفی هاشمی در گفت‌وگو با میزان، درخصوص پیروزی ارزشمند و نزدیک تیم شیمیدر قم در بازی پایانی دور گروهی لیگ برتر بسکتبال مقابل تیم مهرام اظهار داشت: بازی بسیار سخت و نزدیکی بود و تا ثانیه‌های پایانی هیجان خاصی بر بازی حاکم بود و همه از دیدن این جدال دیدنی لذت بردند.

هرچند نتیجه بازی در جایگاه ما و تیم مهرام تاثیری نداشت، اما با این وجود دو تیم بازی باکیفیتی ارائه کردند و به نظرم یکی از بهترین‌های بازی لیگ را شاهد بودیم. به نظرم عامل اصلی بُردمان برابر مهرام شایستگی و تلاش بازیکنان بود که با همدلی و استفاده از موقعیت‌ها توانستند نتیجه را به سود شیمیدر به پایان برسانند.

سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر قم در مورد عملکرد دو بازیکن خارجی و جدید تیمش که منجر به کسب امتیاز منجر به پیروزی این تیم با پرتاب ارل رولند شد، خاطرنشان کرد: در ابتدا باید از مدیریت باشگاه تشکر کنم که باوجود زمان بسیار کم شرایط را به گونه‌ای فراهم کرد که بتوانیم دو بازیکن خارجی باکیفیت را برای پوشش نقاط ضعفمان به تیم اضافه کنیم.

باتوجه به طولانی بودن صدور ویزا برای بازیکنان آمریکایی تصمیم گرفتیم بازیکنانی را که پاسپورتی به جز پاسپورت آمریکایی دارند را جذب کنیم و خوشبختانه این دو بازیکن جدید کارنامه خوب و قابل دفاعی دارند و با اینکه تنها یک جلسه با ما تمرین کردند، نشان دادند که می‌توانند در مسیر کسب موفقیت به ما کمک کنند. یکی از این بازیکنان حدود یک سال بازی نکرده، ولی دیگری سابقه بازی در مسابقات فیبا را دارد.

وی درباره دیدار شمیدر مقابل تیم خانه بسکتبال خوزستان در دور نخست مرحله پلی‌آف تصریح کرد: مراحل حذفی همیشه حساسیت‌های خاص خودش را دارد و نمی‌توان از ابتدا یک تیم را از پیش، پیروز دانست. من سال‌های سال در لیگ مربیگیری کرده‌ام و بار‌ها در مرحله پلی آف حضور داشته‌ام و با تجربه‌ای که دارم تاکید می‌کنم نباید هیچ تیمی را دست کم گرفت. در دور پلی‌آف به همه تیم‌های روبروی خود احترام می‌گذاریم و در بازی‌های این مرحله فشار کم و زیاد نداریم و مقابل هر تیمی که جلویمان قرار بگیرد با نهایت فشار و جنگندگی بازی خواهیم کرد.

هاشمی درپایان با تاکید بر اینکه شیمیدر یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است، گفت: با توجه به شرایط جدول، به نظرم در صورت شکست نماینده خوزستان باید در دور دوم پلی‌آف به مصاف تیم اکسون تهران برویم که هم از بازیکنان و هم از کادر فنی شایسته‌ای بهره می‌برد. ما یکی از مدعیان قهرمانی هستیم و برای کسب سکوی نخست می‌جنگیم. درخصوص مدعی بودنمان در لیگ حتی پیش از آغاز فصل نیز صحبت کرده بودم و این چنین نیست که، چون اخیرا از سد مهرام گذاشته‌ایم این حرف‌ها رابزنم.منبع خبر : مدال