ویسی: به‌دنبال ترمیم چهره فولاد هستیم/باشگاه هر اقدامی کند، حق دارد


ویسی: به‌دنبال ترمیم چهره فولاد هستیم/باشگاه هر اقدامی کند، حق دارد


سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: نتایج بدی در ۲ بازی اول گرفتیم که در شان فولاد نبود و به‌ دنبال ترمیم چهره فولاد هستیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از بازی تیمش با مس رفسنجان، اظهارکرد: یک بازی سخت و مهم داریم، البته فرقی ندارد با چه تیمی بازی داریم. دو هفته است که بد نتیجه گرفتیم و این زیبنده فولاد نبود. با تمام وجود بازی می‌کنیم تا وجهه را به فولاد برگردانیم.

 وی در پاسخ به این سوال خبرنگاری که آیا باشگاه به شما اولتیماتوم داده است، افزود: خیر، نه تنها در فولاد بلکه هیچ جای دنیا با دو هفته، به سرمربی اولیتماتوم نمی‌دهند. نتایج ضعیف بوده که اعتراف می‌کنم و قابل دفاع نیست اما باشگاه اولتیماتوم نداده است و سریع‌تر باید این مشکل جمع شود. با تمام وجود باید کار کنیم اما اگر نتایج به این صورت باشد، اولتیماتوم که هیچ، اخراجم کنند هم حق دارند. من مسئول نتایجم و اگر اتفاق ناگواری برای فولاد بیافتد من هم سهیمم و باشگاه هر اقدامی کند، حق دارد.

سرمربی تیم فولاد درباره این‌که گویا اعضای تیم پس از شکست در اراک جریمه شدند، گفت: اگر جریمه شویم به نظر کار درستی است. نتایج خوب و بد فولاد مردم خوزستان را خوشحال و ناراحت می‌کند. همان طور که به تیم بعد از برد پاداش می‌دهند، جریمه هم کنند حق دارند.

وی افزود: هر تیمی در هر دوره‌ای وارد بحران می‌شود و خوب شد که ما اکنون وارد بحران شدیم و می‌توانیم خیلی سریع شرایط را جمع کنیم. خیلی حرف و حدیث بود و مثلا می‌گفتند که بازیکن‌ها بازی نمی‌کنند و مربی به خوبی ارنج نمی‌کند یا بدنسازی خوب نبوده است. تمام این‌ها را زیر نظر گرفته‌ایم. من به اینکه شاید توطئه کنند و شاید برای ویسی و فولاد بازی نکنند، ایمان ندارم و چنین چیزی نیست و نخواهد بود.

وی ادامه داد: اگر به عبدالله ویسی لطمه وارد شود، به فوتبال خوزستان لطمه وارد می شود. الان کادر و مدیریت بومی است و اگر بخواهند به این صورت تخریب کنند و ما بیدار نباشیم، زیبنده ما نیست و فوتبال خوزستان آسیب می‌بیند و شاید سال‌های بعد بگویند که ویسی را آوردیم و نتوانست کاری انجام دهد و شاید مربیان دیگر با اسم من له شوند و این واقعا ظلم در حق مردم و فوتبال خوزستان است. من می گویم باهوش باشیم و اگر نتایج ما بد باشد، خودم می روم و باشگاه حق دارد من را جریمه و اخراج کند.

سرمربی تم فوتبال فولاد خوزستان عنوان کرد: خوشبختانه کارنامه من معلوم است. من در بدتربن شرایط به فولاد آمدم اما گله مند نبودم. پنجره بسته بودم و چند بازیکن رفته بودم اما گفتم می توانیم کار انجام دهیم. موقعی هم پنجره باز شد که نمی توانستیم بازیکن جذب کنیم. فولاد بسته و دفاعی بازی می کرد و قابل احترام هم بود. من آمده ام و می خواهیم هجومی بازی کنیم و شاید این یکی از دلایلی باشد که تیم ما گل می خورد. تفکرات مربیان قبلی هم برای من قابل احترام است و تقریبا هم موفق بوده اند. به هر حال ما با آن بازیکنان می خواهیم کار دیگری انجام دهیم و همین شاید کمی زمان ببرد اما بازهم می گویم این بهانه خیلی خوبی نیست.

انتهای پیام/منبع : خبرگزاری فارس

مطلب پیشنهادی

گزارش تمرین استقلال|غیبت مربی آبی پوشان/ بازیکن جوان محل تمرین را ترک کرد

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در غیاب مربی و بازیکن این تیم برگزار شد. به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *