پیش فصل NBA | شکست عجیب و غریب شارلوت؛ فینیکس، پورتلند را برد

بامداد چهارشنبه شاهد برگزاری مسابقات دیگری از رقابت های پیش فصل NBA  بودیم.

به گزارش طرفداری، در اولین بازی فینیکس سانز به مصاف پورتلند تریل بلیزرز رفت که در نهایت این مسابقه با نتیجه ۱۱۹-۷۴ به سود سانز پایان یافت. در این بازی به جز کریس پال، سایر ستارگان سانز بازی کردند. دوین بوکر در ۱۸ دقیقه موفق به کسب ۱۷ امتیاز شد و سهم ویژه ای در پیروزی تیمش داشت. دی آندره ایتون نیز در ۱۵ دقیقه ۸ امتیاز و ۱۱ ریباند ثبت کرد. در تیم پورتلند تریل بلیزرز دیمین لیلارد ۱۲ دقیقه حضور پیدا کرد. سی جی مکالم نیز که شایعه ترید او با بن سیمونز به گوش می رسد برای تیمش ۲۵ دقیقه بازی کرد و ۱۰ امتیاز آورد.

برای مشاهده آمار و ارقام این بازی اینجا کلیک کنید

در دیگر مسابقه عجیب و غریب بامداد امروز، دالاس موریکس به مصاف شارلوت هورنتس رفته بود. شارلوت که در ۳ بازی قبل خود فقط یک برد داشت در این بازی در تلاش بود که پیروز شود اما وضعیت اینگونه پیش نرفت. دالاس در این مسابقه با تمامی ستارگانش بازی کرد و با نتیجه ۱۲۷-۵۹ پیروز شد. با اینکه همچنان در مسابقات پیش فصل هستیم اما باز هم چنین اختلافی خیلی منطقی نیست. تیم هاردوی جونیور در این مسابقه برای دالاس ۲۰ امتیاز آورد. لوکا دانچیچ نیز ۲۶ دقیقه بازی کرد و ۱۰ امتیاز و ۸ اسیست ثبت کرد. در تیم شارلوت نیز در غیاب گوردون هیوارد و تری روزیر، کودی مارتین بهتر از سایرین بازی کرد. لاملو بال نیز در ۱۱ دقیقه فقط ۴ امتیاز آورد.

برای مشاهده آمار و ارقام این بازی اینجا کلیک کنید

در آخرین بازی برگزار شده میلواکی باکس، قهرمان فصل گذشته مسابقات به مصاف یوتا جز رفت. در پایان این مسابقه با برتری یوتا با حساب ۱۲۴-۱۲۰ پایان یافت. میلواکی در این بازی تمامی ستارگانش را در اختیار داشت. یانیس آنتتوکومپو در ۲۱ دقیقه موفق به کسب ۲۱ امتیاز، ۵ اسیست و ۶ ریباند شد. همچنین کریس میدلتون ۲۵ امتیاز آورد. در تیم یوتا نیز جز رودی گوبرت و اینگلز تمامی بازیکنان این تیم حضور داشتند. دانوان میچل در این مسابقه ۱۴ دقیقه بازی کرد و ۱۲ امتیاز آورد.

برای مشاهده آمار و ارقام این بازی اینجا کلیک کنید

نتایج سایر مسابقات برگزار شده ممفیس گریزلیز ۱۰۹-۱۰۷ ایندیانا پیسرز بوستون سلتیکس ۱۰۳-۱۰۲ اورلاندو مجیک دیترویت پیستونز ۱۰۸-۱۰۰ نیویورک نیکس دنور ناگتس ۱۰۸-۹۹ اوکلاهاماسیتی تاندر

 


منبع : پارس فوتبال

مطلب پیشنهادی

پشت‌پرده گزارش دیوان محاسبات درباره درآمدهایی که گم شده‌اند!

گزارش دیوان محاسبات نشان می‌دهد بخشی از درآمدهای تبلیغاتی مسابقات ورزشی به خزانه‌داری کل واریز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *