چهره عجیب خامس پس از مصدومیت شدید/عکس

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در لحظات پایانی دیدار العربی و الریان بود که یک مصدومیت شدید برای ستاره کلمبیایی یعنی خامس‌رودریگز به وجود آمد؛ جایی که او بعد از برخورد شدید و سنگینی که با بازیکن حریف داشت روی زمین افتاد. این اتفاق باعث شد بین بازیکنان دو تیم درگیری ایجاد شود و نهایتاً خامس به دلیل اعتراض کارت زرد دوم را دریافت کرده و از زمین مسابقه اخراج شود.

بعد از مصدومیتی که برای خامس رودریگز به وجود آمد باشگاه الریان قطر اعلام کرد که این بازیکن از ناحیه دنده دچار کوفتگی نسبتا شدیدی شده است و برای بهبودی کامل به چند روز زمان احتیاج دارد. از طرفی شماره ۱۰ الریان به دلیل دریافت کارت قرمز در بازی فردای این تیم مقابل الغرافه غایب خواهد بود و این موضوع به او فرصت خواهد داد تا برای بهبود آسیب دیدگی خود استراحت کند.

در همین راستا خامس رودریگز ضمن انتشار تصویری از ظاهر جدید خود که بعد از مصدومیت برایش به وجود آمده نوشت:«بعد از ضربه ای که در بازی به من وارد شد اکنون کمی بهتر شده ام. همانطور که می بینید، بینی و فک من کمی در این ضربه آسیب دید. دنده بدترین قسمت بود اما جای نگرانی نیست. چند روز دیگر دوباره تمرین خواهم کرد. از آرزوهای خوب‌تان سپاسگزارم.»

۲۵۸ ۴۱


منبع : پارس فوتبال

مطلب پیشنهادی

گزارش تمرین استقلال|غیبت مربی آبی پوشان/ بازیکن جوان محل تمرین را ترک کرد

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در غیاب مربی و بازیکن این تیم برگزار شد. به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *