گزارشگر محبوب کشتی، از قرنطینه بیرون آمد

0
22گزارشگر محبوب کشتی، از قرنطینه بیرون آمد

گزارشگر اعزامی صداوسیما پس از گذراندن دوران قرنطینه براساس پروتکل‌های وضع شده، امروز به محل کار خود در توکیو مراجعه کرد….

به گزارش “ورزش سه” یکی از مشکلاتی که برای کاروان اعزامی ایران به توکیو پیش آمد، مثبت شدن تست کرونای عبدالله روا گزارشگر اعزامی صداوسیما بود که باعث شد تا دیگر اعضای کاروان رسانه‌ای هم به قرنطینه بروند و در این میان، هادی عامل در کنار عبدالله روا به قرنطینه رفت؛ البته او اعلام کرد که شرایط وضع شده قرنطینه‌ای برای آن‌ها شباهتی به قرنطینه عبدالله روا ندارد و آن‌ها در هتلی مجزا در شرایطی ویژه به دلیل مثبت شدن تست کرونا قرنطینه هستند.

حالا با گذشت حدوداً ۱۰ روز از قرنطینه، سرانجام با منفی شدن دوباره تست کرونای هادی عامل، این گزارشگر محبوب کشتی از محل قرنطینه خارج شد و توانست امروز به محل کار خود در توکیو و استودیو صداوسیما مراجعه کند.

گفتنی است که از ۱۰ مردادماه رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی که امیدهای اصلی کسب مدال برای کاروان ایران هستند، آغاز خواهد شد و بدون‌شک گزارش هادی عامل بر کشتی‌های نمایندگان ایران در المپیک ۲۰۲۰، می‌تواند بر جذابیت این مسابقات تاثیر دوچندانی بگذارد.منبع خبر : مدال

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید