گزارشگر محبوب کشتی در قرنطینه توکیو!

0
40گزارشگر محبوب کشتی در قرنطینه توکیو!

مثبت شدن تست کرونای عبداله روا در توکیو، ۶ عضو تیم اعزامی صداوسیما به المپیک ۱۴ روز به قرنطینه رفتند.۱۶۰;…

به گزارش “ورزش سه”، در شرایطی که صداوسیما در روزهای اخیر عوامل فنی و گزارشگران خود را در چند گروه راهی توکیو کرده، یکی از این گروهها بعد از رسیدن به توکیو، به خاطر مثبت شدن تست یکی از نفرات با مشکل مواجه شد.

هادی عامل، گزارشگر صداوسیما که همواره مسابقات کشتی را با جذابیت بالایی گزارش می کند، در گفت و گو با “ورزش سه” در این باره گفت: ما پنجشنبه هفته گذشته از تهران حرکت کردیم و جمعه به توکیو رسیدیم. به محض رسیدن از ما تست کرونا گرفتند. گروه ما ۶ نفره بود که آقایان عطاران و نوروزی از رادیو ورزش، اعظم پور از عوامل فنی، امیری کارگردان و عبداله روا گزارشگر به همراه من در این گروه حضور داشتیم. 

وی افزود: متاسفانه تست کرونای عبداله روا مثبت شد و او را به مکان خاصی بردند تا در قرنطینه باشد. تست دوم او نیز مثبت شد. اما بقیه اعضای این گروه شش نفره را هم به هتلی بردند تا ۱۴ روز در قرنطینه باشند. تست های ما هم در فرودگاه و هم روزهای بعدی منفی شده، اما ژاپنی ها اصرار دارند که باید ۱۴ روز قرنطینه به پایان برسد تا ما مجوز حضور در ورزشگاههای المپیک را پیدا کنیم. 

گزارشگر صداوسیما گفت: مدیران در حال تلاش و رایزنی هستند تا دوره قرنطینه ما زودتر به پایان برسد. ژاپنی ها بسیار سخت گیر هستند و من آن ها را به ربات تشبیه می کنم. البته همکاران دیگر ما از جمله آقایان خیابانی، شهاب قاسمی، پژمان نجات پور و پیمان اسدیان در توکیو حضور دارند و نگرانی از بابت پوشش مسابقات نیست. از سوی دیگر من هم دوره ۱۴ روزه ام یک روز قبل از مسابقات کشتی به پایان می رسد و اگر مشکلی پیش نیاید، می توانم مسابقات کشتی را گزارش کنم.منبع خبر : مدال

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید